Esialgu oli  Puhas Idee – üldiselt, nagu alati.  Me tahtsime  omavahel kokku sobitada kokkusobimatud, ühendada kokku ületamatu mugavuse ja erakorraliselt  madala hinna. Te ütlete, et  see on võimatu?   Üldsegi mitte. Meil õnnestus  saavutada seda, mida soovisime!

Saage palun tuttavaks. See on meie „ONYX“.

Montaaživahu pealekandmiseks on olemas professionaalne püstol. Ta on väga hea, kuid väga kallis. On olemas ka tavaline,  ballooni juurde kuuluv otsak. Ta ei maksa midagi, kuid mugavalt töötamise  võib sellisel juhul julgelt  ära unustada.

Meie „ONYX” on ühendanud endasse nii ühe kui ka teise väärtused. 

 

Ta muutus  ideaalseks  tööriistaks  nii  meistrimehe  kui ka nõudliku  professionaali  arsenalis. Tööriistaks, milles  on läbi mõeldud iga pisiasi.

Konstruktsiooni lihtsus ja usaldusväärsus.  Mitmekordse kasutamise võimalus ja  vahu täpne doseerimine. Kokkusobivus kõikide balloonidega.  Ja lõpuks, läbimõeldud disain ja ergonoomilisus.  Ja see kõik naeruväärse hinnaga, mis ei ole võrreldav tavalise montaažipüstoli maksumusega!

Tõeliselt head asjad on oma olemuselt väga lihtsad. Jah, meil see õnnestus. Nüüd me soovime jagada oma avastust Teiega.  Olgu see lihtne ja odav!

 

X